KURUMSAL

Tosunlar İnş.San. Ve Tic.Ltd.Şti. 1989 yılında Çalıca'daki Tosun Ticaret inşaat malzemeleri mağazası ile Babaları Ali Tosun, oğulları Hasan, Bilal ve Kerim Tosun Tarafından ticari hayatına başlamıştır.

1994 yılında Çalıca'daki Tosun Tic. mağazasının yan tarafında Petrol Ofisi bayiliği alarak akaryakıt sektörüne de girmiş oldu.

Bu yıllarda seramik, boya, vitrifiye ve su malzemeleri satışı ile parekendecilikten toptancılığa doğru adımlar atarak, firmamız TOSUNLAR İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismi ile büyümeye başladı.

2003 yılında Antalya-Korkuteli yolu Urluca mevkiinde Aytemiz akaryakıt istasyonunu (devir) satın alarak akaryakıt sektöründe bir kademe daha büyümüş oldu.

Şirketin büyümesi ile beraber kendi ürün sevkiyatını karşılamak için nakliyecilik sektöründe de adımlar atılmıştır.

2009 yılına kadar küçük çaplı yapılan nakliyecilik, 2009 yılından sonra, TIR ile akaryakıt taşımacılığı, sebze meyve taşımacılığı ve kuru yük taşımacılığı ile bugün belirli bir seviyeye gelmiştir.


VİZYON

Ticari Etik dahilinde siz değerli müşterilerimizle birlikte sürekli ve istikrarlı büyüyerek sektörün liderleri arasında olmaktır.

MİSYON

Liderliğe giden yolculuğumuzda profesyonel iş hayatı gerekliliklerini göz ardı etmeksizin aile sıcaklığı ortamında çalışanlarıyla yoluna devam eden müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmayı amaçlayan bir şirket olmak.

Bu değer içerisinde sattığımız ve verdiğimiz hizmetler ile toplumsal ve sosyal yaşama yaptığımız ve yapacağımız katkıların artarak süreceğine inanıyoruz.

Tosunlar İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana bir takım prensiplerin eksiksiz yerine getirilmesi için çaba göstermiştir.Bu prensipler Tosunlar Grubun temel ilkeleridir.Müdürlerimiz ve Saha sorumlumuz tarafından takip edilen ve süreklilik kazanan eğitim programıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.Tosunlar İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. müşterileri bu ilkelere aykırı bir durum gördüklerinde yada şikayetçi oldukları herhangi bir konuda Müşteri hizmetleri bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

İLKELERİMİZ

*Her koşulda Müşteri memnuniyeti
*Çevreye ve insana saygı
*Güler yüzlü Hizmet-Disiplinli çalışma
*Uygun Fiyat
*Yüksek kaliteli ürün
*Hızlı servis-Zamana saygı

yükleniyor..